Daha Fazla Gör

  Son Yazılar

  2. TARIM GIDA VE İNOVASYON ZİRVESİ BAŞLADI!

  Tarımdan Haber: 2. Tarım Gıda ve İnovasyon Zirvesi, bu yıl “Tarladan Çatala İnovasyon: Türkiye Tarım, Gıda ve Gastronomi sektörünün katma değerli geleceğini planlamak” teması ile 2-3 Kasım tarihlerinde İstanbul’da Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşiyor.

  2. Tarım Gıda ve İnovasyon Zirvesi Tarladan Çatala İnovasyon: “Türkiye Tarım, Gıda ve Gastronomi sektörünün katma değerli geleceğini planlamak” temasıyla Gıda İçecek Ve Tarım Politikaları Merkezi(GiFT) tarafından ve Webagron, Türkiye Gıda İnovasyon Platformu (TÜGİB), AGRO TV, FOODHACK İstanbul, İstanbul Arel Üniversitesi, Okan Üniversitesi, TEPAV ve Temel İhtiyaç Derneği(TİDER) iş birliği ile 2-3 Kasım tarihlerinde İstanbul’da Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşiyor.

  Pandemi sonrasında yaşanan dünya genelindeki ekonomik durgunluğun ve küresel çapta etkileri görünen Rusya-Ukrayna savaşının gıda tedarik zinciri üzerindeki etkisi gelecekte ne gibi problemler ile yüzleşmemiz gerektiğini gözler önüne getirdi.

  Zirvede, gıda güvenliği açısından teknolojiden de faydalanılarak yeni çözümler ve yaklaşımlar geliştirilmesi konularının gündeme gelmesinin yanında Türkiye’nin tarım, gıda ve gastronomi geleceğinin planlanması da ön planda olacak.

  Tarım sektörüne yön veren markaların temsilcilerinin, tarım alanındaki uzmanların ve akademisyenlerin katılımları ile düzenlenecek birçok panel tarımsal üretime gönül verenler ile buluşacak. Panellerin yanı sıra, tarım sektöründeki cesur girişimciler, değerli jüri üyelerinin oylamalarıyla Agri Plus ve Gıda Plus ödüllerine sahip olacak.

  Son Yazılar

  spot_img

  Önerilen Yazılar

  ×
  ×