Daha Fazla Gör

  Son Yazılar

  AGROEXPO 2024 KITALARI 19. KEZ BULUŞTURACAK

  Tarım Dünyası: Türkiye’nin en büyük Avrupa’nın dört büyük tarım fuarından biri olan Agroexpo adıyla bilinen Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı 30 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında 19. kez Fuar İzmir’de kapılarını açacak. Agroexpo; Dünya Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Sektörlerinin buluşma noktası olacak.

  ULUSLARARASI TARIM, HAYVANCILIK VE TAVUKÇULUK FUARI’NIN 19.’SU DÜZENLENECEK

  Uzmanlık alanı tarım ve hayvancılık fuarı organizasyonu olan Orion Fuarcılık Tanıtım Hizmetleri A.Ş., Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı’nın 19.’sunu düzenliyor.

  Beş gün sürecek bu seneki fuarda 100 ülkeden 500 firmanın yer alması ve 3 Milyar Dolarlık bir iş hacmi hedefleniyor. Beklenen ziyaretçi sayısı ise 300.000 kişi.

  Fuara katılacak sektörler arasında arıcılık, hayvancılık, sulama sistemleri, iş ve tarım makineleri, yedek parça gibi pek çok iş kolu bulunuyor.

  Fuarın uluslararası olması nedeniyle Türkçe, İngilizce, Arapça ve Rusça olmak üzere dört farklı dilde broşür hazırlandı.

  FUAR BEŞ GÜN SÜRECEK 

  Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, Gaziemir’deki 110 bin metrekarelik Uluslararası Fuar Alanı’nın kapalı kısmındaki 15 holün tamamında düzenlenecek. Fuar 30 Ocak-3 Şubat tarihlerinde saat 10:00- 18:00 arasında ziyaret edilebilecek. Fuarın medya sponsoru ise AGRO TV. 

  Geçen yılki AgroExpo 2023 Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise dört büyük tarım fuarından biriydi. 74 ülkeden 449 katılımcısına ve 105.716 ziyaretçisine beş gün boyunca ev sahipliği yapmıştı. Yunanistan, Cezayir, Nijer, Tunus, Katar, Ürdün, İspanya, Almanya gibi ülkelerden toplam 164 yabancı firma temsilcisi ve yüzlerce Türk firma, “Alım Heyeti İkili Görüşmeleri”nde rekor seviyede ticari anlaşmaya imza atmıştı.

  Son Yazılar

  spot_img

  Önerilen Yazılar

  ×
  ×