Daha Fazla Gör

  Son Yazılar

  AGROEXPO 2024’TE DE KITALARI BİR ARAYA GETİRECEK

  Tarım Dünyası: Dünya’nın en prestijli tarım fuarlarından biri olan AGROEXPO Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı, 30 Ocak – 03 Şubat 2024 tarihleri arasında 19. kez kapılarını açacak.

  30 Ocak – 03 Şubat 2024 tarihleri arasında Orion Fuarcılık tarafından düzenlenecek  AGROEXPO Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı, dünyanın en çok ilgi çeken tarım organizasyonları arasında yer alıyor.

  Progen Tohum’ un Ana Sponsorluğu’ nu üstelendiği AGROEXPO, 330 bin m2’lik Fuar İzmir’de, gerçekleşecek. 100’e yakın ülkeden, yüz binlerce ziyaretçi ve katılımcının buluşacağı fuarda, tarım ve hayvancılık sektöründeki son yenilikler tanıtılıp, gelişen teknolojiler ve uygulamalar ziyaretçilerle paylaşılacak.

  TARIMA DAİR HER ŞEY

  Beş gün sürecek ve 10.00 – 18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek fuarda ; Tohum, gübre, sulama, zirai ilaçlar, bilişim, fide, fidan, sera teknolojileri, tarım makinaları, traktör, hayvancılık, yem sektörü, kanatlı sektörü, arıcılık gibi bir çok ürün grubundan en yeni teknolojiye sahip ürünler ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

  TİCARİ ANLAŞMALAR ÖN PLANDA

  Dünyanın çeşitli ülkelerinden alım heyetlerinin katıldığı AGROEXPO’ da geçen yıl milyarlarca dolarlık iş hacmi gerçekleşirken, bu yıl yapılacak ikili görüşmeler ve alım heyeti toplantılarıyla bu rakamın çok daha yukarıya çıkması hedefleniyor.

  AGROEXPO’YA THY İLE UÇUN

  Dünya’nın dört bir yanından çiftçilerin, profesyonellerin ve sektörün temsilcilerinin yer alacağı fuarda, resmi hava yolu olan Türk Hava Yolları ile ulusal ve uluslararası ziyaretçiler biletlerini AGROEXPO’ ya özel indirimli fiyatlarla alacak.

  ÜCRETSİZ BİLETİNİZİ ONLINE ALIN

  5 gün boyunca 10.00-18.00,  saatleri arasında ziyaretçileri Fuar İzmir’de ağırlayacak olan AGROEXPO’ da vatandaşlar biletlerini www.agroexpo.com.tr internet sitesi üzerinden kolayca kayıt olarak ücretsiz bir şekilde alabilecek.

   

  Son Yazılar

  spot_img

  Önerilen Yazılar

  ×
  ×