Daha Fazla Gör

  Son Yazılar

  AHIRDA CESEDİ BULUNMUŞTU, MEĞER BESLEDİĞİ KOÇ ÖLDÜRMÜŞ !

  Tarımdan Haber: Ahırda cesedi bulunan çobanın beslediği koç tarafından boynuz darbeleri sonucu öldüğü ortaya çıktı. Olay anına ilişkin güvenlik kamerası görüntülerinde kızgın koçun çobana defalarca saldırdığı görüldü.

  ÇOBANI KOÇ ÖLDÜRMÜŞ

  Ahırda cesedi bulunan çobanın ölüm nedeni belli oldu. Sosyal medyada paylaşılan videoda ahırın güvenlik kamerası görüntüleri her şeyi çok net anlatıyor. Nerede çekildiği ve kime ait olduğu bilinmemekle birlikte görüntülere göre, çoban küçükbaş hayvanları beslemek için içeri giriyor.

  Tam da işlerini bitirip çıkacağı sırada hiç beklenmedik bir olay yaşanıyor. Kızgın koç kendisini besleyen çobana saldırıyor. Aldığı boynuz darbesiyle yere yığılan talihsiz çoban tam ayağa kalkacağı sırada koç bir darbe daha indiriyor.

  Çoban ayağa kalkmaya çalıştıkça koç saldırıyor. Ta ki çoban yerde hareketsiz halde yatınca koçun saldırıları da sona eriyor. Talihsiz çoban olay yerinde hayatını kaybediyor.

  KOÇ SALDIRISINDA ÖLÜ TAKLİDİ YAPMAK İŞE YARIYOR

  Anadolu’da yaşayan pek çok insana göre koç saldırılarında ölü taklidi yapmak işe yarıyor. Keza videoda da yerde yatan adam hareketsiz kalınca koçun uzaklaştığı görülüyor.

  Son Yazılar

  spot_img

  Önerilen Yazılar

  ×
  ×