Daha Fazla Gör

  Son Yazılar

  ARAZİDE HAYVAN OTLATMA KAVGASI KANLI BİTTİ

  Kırıkkale’nin Karakeçili ilçesinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Araziye hayvanların girmesi nedeniyle aileler arasında tartışma çıktı.

  Tarımdan haberler ile bu hafta taşlı sopalı başlayan kavgada silahlar konuştu. Olayda bir kişi hayatını kaybetti bir kişi de yaralandı.

  HAYVANLAR YÜZÜNDEN KAVGA ÇIKTI

  Kırıkkale’nin Karakeçili ilçesinde tarlaya giren hayvanlar yüzünden akrabalar arasında çıkan kavga sırasında kendisine doğrultulan tabancayı alan şahıs, öldürdüğü cezaevi gardiyanının kardeşini de ağır yaraladı.

  AKRABALAR ARASINDA ÇIKAN KAVGADA SİLAHLAR KONUŞTU

  Tarım Haberleri Son Dakika: Olay, Kırıkkale’nin Karakeçili ilçesi yakınlarında bulunan buğday ekili tarım arazisinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde ekili tarım arazisine giren hayvanlar yüzünden akrabalar arasında taşlı-sopalı kavga yaşandı.

  Aradan geçen birkaç saat sürenin ardından yeniden tarım arazisine gelen husumetli akrabalar arasında çıkan tartışma, bu kez silahlı kavgaya dönüştü.

  Kavganın büyümesiyle cezaevinde gardiyanlık yapan Sefa K., beylik tabancasını S.K.’ya doğrulttu. Yaşanan arbede sırasında tabancayı alan S.K.’da (20) husumetlisi olan gardiyan Sefa K. (35) ile S.E.K.’ya (23) ateş etti.

  KAVGADA BİR KİŞİ ÖLDÜ, BİR KİŞİ YARALANDI

  Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Vücudunun çeşitli bölgelerinden vurulan Sefa K., kaldırıldığı Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

  İki bacağından da ağır yaralanan S.E.K. ise Yüksek İhtisas Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

  Cumhuriyet savcısının talimatı ile olayın şüphelisi S.K., gözaltına alındı.

  Son dakika tarım haberlerine değindiğimiz bu olayda, cinayetin işlendiği tabanca ise polis ekiplerince olay yerinde bulundu.

  Son Yazılar

  spot_img

  Önerilen Yazılar

  ×
  ×