Daha Fazla Gör

  Son Yazılar

  GROWMACH 10-14 EKİM TARİHLERİNDE ANTALYA’DA

  Tarım makinaları sektörünün kalbi, 10-14 Ekim tarihleri arasında Antalya’da atacak. 

  Informa tarafından bu yıl Antalya Anfaş Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek Growmach; Traktör, Tarım Makineleri, Ekipmanları&Teknolojileri Fuarı, yerli ve yabancı sektör profesyonellerini buluşturmaya hazırlanıyor.

  TRAKTÖR, TARIM MAKİNALARI VE EKİPMANLARI HAKKINDA EN SON YENİLİKLER BU FUARDA

  Growmach; Traktör, Tarım Makinaları ve Ekipmanları Fuarı, 10-14 Ekim 2023 tarihlerinde Anfaş Fuar Merkezi, Antalya’da uluslararası tarım makinaları sektörünü bir araya getirecek.

  Kendi alanlarında uzman yerli ve yabancı konuşmacıların yanı sıra kamu ve özel sektörün uluslararası temsilcilerini konferans ve etkinliklerde ağırlayacak olan Growmach; Türk tarım makineleri sektörünün uluslararası pazarlara açılan kapısı olarak hizmet verecek.

  Growmach; uluslararası katılımcı ve ziyaretçi profili ile tarım makinaları sektörünün gelecek vizyonunun belirleneceği dünya tarımını bir araya getirecek alanında en önemli ticaret ve pazarlama platformu olacak.

  EN AZ 40 ÜLKEDEN 15 BİN ZİYARETÇİ BEKLENİYOR

  Growmach-Growtech fuar direktörü Engin Er: “Firmalar bizlerden bir tarım makineleri fuarı istedi. Tam bu planlamayı yaparken pandemi çıktı ve sonrasında ise artık düğmeye bastık. Antalya’da 10-14 Ekim tarihlerinde uluslararası ziyaretçi ve katılımcıların olduğu tamamen ihracata yönelik tarım makineleri, traktör ve ekipmanları fuarı olan Growmach’ı ilk kez gerçekleştireceğiz. Şu anda 180 firma katılıyor, ilk yıl için tahmini 40 ülkeden 10-15 bin civarı ziyaretçi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

  ENGİN ER: “İHRACAT VE İNOVASYON ODAKLI”

  Fuardaki yenilikler ve farklılıklar hakkında da bilgi veren Er: “Türkiye’de her yıl 60’dan fazla tarım fuarı yapılıyor. Bizim bu fuarlardan farkımız var. Örneğin, katılımcı firma çeşitliliğini sağlayabilmemiz ve daha fazla katılımcıya yer verebilmemiz için bir firmaya satılacak alan limiti mevcut. Fuarın ilk gününü VIP ve uluslararası basın günü ilan ettik. 20 farklı ülkeden gelecek Uluslararası Tarım Yazarları Derneği’ne üye olan tarım yazarları ile birçok ülkeden gelecek yabancı tarım gazetecilerini ağırlayacağız. 3 gün boyunca fuarı ziyaret edip röportajlar yapacaklar ve Antalya’daki üretim alanlarını gezecekler. Katılımcılarımıza dijital çözümler sunuyoruz. Bunun yanı sıra Farmer100 adlı bir proje oluşturuyoruz. Yeni teknolojileri kullanacak, tarımda mekanizasyonun verimliliğe etkisinin farkında olan önder çiftçiler ve elbette yeni nesil çiftçilerin bir arada olacağı bir program olacak. Bu tür teknolojileri kullanmak isteyen üreticiler, fuar alanında oluşturacağımız bir ortamda Farmer100 grubunun bir üyesi olma fırsatı bulacaklar” şeklinde konuştu.

  GROWMACH, İNOVASYON ÖDÜLLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

  Growmach’te gerçekleştirilecek etkinlikler arasında önem verdikleri etkinliklerin başında Growmach İnovasyon Ödülleri’nin geldiğini belirten Er: “İnovasyon ödüllerini Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri ve Mühendisliği Bölümünden Prof. Dr. Hamdi Bilgen’in Jüri Başkanlığında gerçekleştireceğiz. Kendisinin bu alandaki tecrübesi ve alanında uzman diğer jüri üyeleri ile tarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren ve yenilikçi ürün oluşturan tüm firmalar bu ödüllere başvuru yapabilirler” şeklinde konuştu.

  Fuarı ücretsiz ziyaret etmek isteyenler www.growmach.com/tr internet sitesine girip buradan online kayıt oluşturmaları gerekiyor.

  ONLİNE ZİYARETÇİ KAYDI LİNKİ:

  Growmach 2023 online ziyaretçi kaydı için; www.growmach.com/tr adresinden kayıt formunu doldurabilirsiniz.

  Son Yazılar

  spot_img

  Önerilen Yazılar

  ×
  ×