Daha Fazla Gör

  Son Yazılar

  SULTANBEYLİ’DE KURBAN PAZARI KURULUMUNUN YÜZDE 60’I TAMAMLANDI

  Tarımsal Haber: Sultanbeyli Belediyesi Kurban Satış ve Kesim Alanı’nda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

  Tamamlandığında Anadolu Yakası’nın en büyük kurban alanlarından biri olacağını vurgulayan Sultanbeyli Belediye Başkanı Ali Tombaş, “Vatandaşlarımızın ve pazar alanındaki esnaflarımızın rahatı için hijyenik standartlara uygun, tam donanımlı ve modern bir alan inşa etmek için çalışıyoruz. Şimdiye kadar yüzde 60’ı tamamlandı. Ay sonuna kadar bitireceğiz inşallah.” dedi. Ayrıca alanda yürütülen çalışmalara ilişkin bir teaser video yayınlandı.

  Sultanbeyli Belediyesi Kurban Satış ve Kesim Alanı’nda çalışmalar hızla sürüyor. Sultanbeyli Belediye Başkanı Ali Tombaş, Anadolu Yakası’nın en büyük kurban alanlarından biri olacak bu projeyi ay sonuna kadar tamamlamayı hedeflediklerini belirtti. Alanda hijyenik standartlara uygun, modern bir tesis inşa ettiklerini ve çalışmaların %60’ının tamamlandığını söyledi. Ayrıca, projeyle ilgili bir teaser video yayınlandı.

  ÇALIŞMALAR MAYIS SONUNA KADAR TAMAMLANACAK

  Sultanbeyli Belediye Başkanı Ali Tombaş, Kurban Satış ve Kesim Alanı’ndaki çalışmalara hız verdi. Bölgede yürütülen faaliyetlerle yakından ilgilenen Tombaş, Mayıs ayı sonuna kadar çalışmaların tamamlanacağı müjdesini verdi.

  HAYVAN GİRİŞLERİ HAZİRAN AYINDA BAŞLAYACAK

  Sultanbeyli Belediyesi Kurban Satış ve Kesim Alanı’ndaki çalışmalar teaser video ile paylaşıldı. Çok sayıda belediye personeli ve iş makinesiyle hummalı bir çalışma yürütüldüğü dikkatleri çekti. Belediye Başkanı Ali Tombaş ise yaptığı açıklamada, “Kurban Satış ve Kesim Alanımız tamamlandığında Anadolu Yakası’nın en büyük ve modern kurban alanlarından biri olacak. Burada vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın rahatı için her detay düşünüldü. Özenli ve hummalı bir çalışma yürütülüyor. Çok sayıda personelimiz ve iş makinelerimiz çalışmalara haftalar öncesinden başladı. Vatandaşlarımızın ve pazar alanındaki esnaflarımızın rahatı için hijyenik standartlara uygun, tam donanımlı ve modern bir alan inşa etmek için çalışıyoruz. Şimdiye kadar yüzde 60’ı tamamlandı. Ay sonuna kadar bitireceğiz ve ilk kurbanlıklar Haziran başı itibariyle gelecek inşallah.” dedi.

  Son Yazılar

  spot_img

  Önerilen Yazılar

  ×
  ×