Daha Fazla Gör

  Son Yazılar

  11. OLIVTECH FUARI, 23-25 MAYIS’TA FUAR İZMİR’DE

  Tarım Dünyası: Bu yıl 11.’si düzenlenen OLIVTECH – Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı, 23 Mayıs’ta düzenlenecek olan törenle Fuar İzmir’de kapılarını açacak.

  Fuarın açılışını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay ve sektör temsilcileri yapacak.

  11 İLDEN KATILIMCI GELECEK

  11. OLIVTECH – Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı,  sektör profesyonellerini bir araya getirerek iş birliği olanakları yaratırken ziyaretçilerine de zeytin, zeytinyağı, süt ürünleriyle ilgili etkinliklerde bilgilendirip lezzetli anlar yaşatacak. Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi’nin (UZZK) desteğiyle gerçekleştirilen OLIVTECH Fuarı’nda; üretici, ithalatçı, distribütör, gıda sektörü firmaları, şişe ve ambalaj üreticileri ve makina üreticileri, katılımcı olarak yer alıyor. 11 ilden katılımcının olduğu fuarda, zeytin ve zeytinyağı üretimi ve işleme süreçlerine odaklanan sunumlar, süt ve süt ürünleri endüstrisinin son gelişmelerini sergileyen stantlar ile teknolojik yenilikler de yer alacak.

  Fuar kapsamında Avrupa’dan Orta Doğu’ya, Kuzey Afrika’dan Türki devletlere kadar birçok ülkeden, toplam 210 profesyonel yabancı ziyaretçi ticari görüşmeler yapacak.

  OLIVTECH – Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı hakkında detaylı bilgi için https://olivtech.izfas.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

   

   

  Son Yazılar

  spot_img

  Önerilen Yazılar

  ×
  ×