Daha Fazla Gör

  Son Yazılar

  SANTEK İZMİR 2023 BULUŞMASI: DİJİTAL TARIM/GIDA SANAYİSİ VE TARIMDA AKILLI TEKNOLOJİLER

  SANTEK İzmir 2023, bu yıl “Dijital Tarım / Gıda Sanayisi ve Tarımda Akıllı Teknolojiler” temasıyla 19 Ekim 2023 Perşembe günü, İzQ İnovasyon Merkezi’nde gerçekleşecek.

  SANTEK İzmir 2023, “Dijital Tarım / Gıda Sanayisi ve Tarımda Akıllı Teknolojiler” temasıyla T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü koordinasyonunda, Ege Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Ticaret Borsası ve Ege İhracatçı Birlikleri iş birliğinde 19 Ekim 2023 Perşembe günü İzQ İnovasyon Merkezi’nde gerçekleşecek.

  İzmir Sanayi Teknoloji İl Müdürü Engin BİŞAR, Ege Kuru Meyve ve Mam. İhr. Brl. Başkanı Mehmet Ali IŞIK, Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Hakan ÜRÜN, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Emre KIZILGÜNEŞLER, İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu KESTELLİ, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı Oruç Baba İNAN ve T.C. İzmir Valisi Dr. Süleyman ELBAN’ın açılış konuşmalarıyla başlayacak olan etkinlik kapsamında akıllı tarım ve sürdürülebilirlik, iklim değişikliği, su krizi, akıllı tarımda iyi uygulama örnekleri gibi konuları kapsayan konferans, panel ve söyleşiler gerçekleştirilecek.

  Son Yazılar

  spot_img

  Önerilen Yazılar

  ×
  ×