Daha Fazla Gör

  Son Yazılar

  ULUSAL TARIM ÖĞRENCİ KONGRESİ 2-4 MAYIS’TA İZMİR’DE

  Tarımsal Haberler: Bu yıl, 13. kez düzenlenecek olan Ulusal Tarım Öğrenci Kongresi, 2-3-4 Mayıs tarihlerinde İzmir’de gerçekleştirilecek.

  Bu yılki ana teması “Tarımda İnovatif Çözümler” olarak belirlenen kongre, Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı ile Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Topluluğu tarafından düzenleniyor.

  13. UTOK ANA TEMASI: TARIMDA İNOVATİF ÇÖZÜMLER

  Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı ile Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Topluluğu tarafından düzenlenecek olan 13. Ulusal Tarım Öğrenci Kongresi için geri sayım başladı. Hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, kongre düzenleme kurulu başkanı Oğulcan Christopher Coşkun, “İnovatif yani yenilikçi ve fark yaratmaya çalışan ziraat fakültesi öğrencileri olarak, ülkemizin farklı ziraat fakültelerinden gelen katılımcılarla hem sosyal hem de tarımda inovatif çözümler üreten, yenilikçi düşünceyi destekleyen şirketleri yakından tanıyarak farklı bakış açıları kazanmak istiyoruz. Bizler, gelenekselin dışında, bilim temelli ve ileri görüşlü gençleriz; ülkemiz tarım sektörü için katma değerler üreten bireyler olma yolunda adım atacağımız bir kongreyi oluşturmayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

  20 ÜNİVERSİTEDEN EN AZ 750 ÖĞRENCİNİN KATILMASI BEKLENİYOR

  Onur Kurulu Başkanlığını Prof. Dr. Necdet BUDAK’ın yaptığı kongrenin düzenleme kurulu üyeleri ise Oğulcan Christopher COŞKUN, Prof. Dr. Banu YÜCEL ve Prof. Dr. Ö. Hakan BAYRAKTAR’dan oluşuyor. 3 gün boyunca devam edecek kongreye 20’den fazla üniversiteden 750 öğrencinin katılması bekleniyor.

  Kongreye katılmak isteyenler https://www.utok13izmir.com/ internet sitesinden detaylı bilgi alabilecek ve kayır yaptırabilecekler.

  Son Yazılar

  spot_img

  Önerilen Yazılar

  ×
  ×