Daha Fazla Gör

  Son Yazılar

  TARIMDA YENİLİKÇİLER #FARMER100 BULUŞMASI

  AGRO TV tecrübesi ve sektörün en geniş iletişim ağı ile tarımda yeniliğin izini süren; Türkiye’nin Önder Çiftçileri, akademisyenler, markalar ve global teknoloji kuruluşları yeni bir anlayışla 31 Ekim Pazartesi günü Boğaziçi Üniversitesi’nde buluşacak.

  Tarımda Yenilikçi Çiftçiler Bu Zirvede Buluşuyor

  FARMER100

  Türkiye’deki kendi sektöründe teknolojik, yenilikçi, modern ve sürdürülebilir uygulamaları benimseyen çiftçilerin oluşturduğu benzeri olmayan bir iletişim ağıdır.

  Tarımda Yenilikçiler Buluşması sektörde etkinliği gitgide artan influencer/mikro influencer pazarlama yöntemlerinin çok etkin olarak kullanılacağı bir etkinlik olarak planlanmaktadır.

  Düzenlenecek Oturumlarda Sektörün Nabzı Tutulacak

  Düzenlenecek zirve, katılımcı çiftçilerin ürün portföylerini ve ihtiyaç duydukları çözümlere göre içerik üretimi sağlarken aynı zamanda katılımcı firmaların da kendi hedef gruplarına uygun çiftçilerle bir araya gelme ve görüşme imkanı sunacak.

  Şirketlere özel düzenlenecek paralel oturumlarda, her bir şirket kurumsal hedeflerini, yenilikçi ürün ve teknolojilerini diğer katılımcılara tanıtma imkanı bulacak ve düzenlenecek oturumlar kayıt altına alınacaktır.

  Üretilen içeriklerin tamamı Bilim Kurulu’nun gözetimi altında gerçekleşecek olup paylaşılan içeriklerin doğru ve bağımsız olduğu teminat altına alınacaktır.

  Growmach 2023 Antalya’da Kıtalar Arasında Köprü Olacak

  Tarımda Yenilikçiler Buluşması; AGRO TV’nin yanı sıra dünyanın en büyük etkinlik organizatörü olan ve uluslararası pazarlarda sektörün en önemli fuarları Growtech ve Growmach Fuarları’nın da aralarında bulunduğu 450’den fazla uluslararası B2B markası ile yüz yüze ve dijital etkinlikler düzenleyen Informa Markets ortaklığı ile gerçekleştirilmektedir.

  Informa Markets; Dünyanın önde gelen fuar organizasyon firması olarak, faaliyet gösterdiği sektörleri canlandırmakta, onlara yeni iş fırsatları sağlamakta ve yılın 365 günü büyümelerini mümkün kılmaktadır. Informa Markets

  PROGRAM

  Tarih : 31 Ekim 2022 Pazartesi

  Yer: Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Kültür Merkezi

  LCV: eminederya@agrotv.com.tr

  aleynabalci@agrotv.com.tr

  Son Yazılar

  spot_img

  Önerilen Yazılar

  ×
  ×