Daha Fazla Gör

  Son Yazılar

  ÜRETİCİ KADINLAR FOTOĞRAF YARIŞMASI

  Tarım Haberleri: FAO Türkiye, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı iş birliği ve Japonya Devleti finansmanıyla yürütülen proje kapsamında hayata geçirilen “Üretici Kadınlar Fotoğraf Yarışması” başvuruları 29 Ocak-23 Şubat tarihlerine kadar devam ediyor. 

  Üretici Kadınların Alın Teri Bu Güzel Karelere Yansıyor

  FAO Türkiye, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı iş birliği ve Japon Hükümeti finansmanıyla yürütülen bu özel yarışma, tarım ve gıda sektöründe çalışan kadınların hayatlarına ve emeklerine ışık tutmayı amaçlıyor. Emekçi kadınların günlük yaşantısında, tarlada, serada, bahçede geçirdiği zamanı ve alın terini fotoğraf karelerine yansıtan sanatçılar kendi objektiflerinden onların hayat hikayelerini yansıtıyor.

  Başvurular Ücretsiz ve Tüm Sanatseverleri Bekliyor!

  29 Ocak-23 Şubat tarihleri arasında birçok fotoğraf severi aynı platformda buluşturan bu yarışmada sanatçılar kendi perspektifinden emekçi kadınların hayatını yansıtacak. Amatör ve profesyonel, 18 yaş üzeri tüm fotoğrafçılara açık olan yarışmaya katılım ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmektedir. Detaylı bilgi ve tüm sorular için yarisma@fao.org adresine başvurabilirsiniz.

  Son Yazılar

  spot_img

  Önerilen Yazılar

  ×
  ×