Daha Fazla Gör

  Son Yazılar

  WEBAGRON AGROEXPO’DA!

  Tarımdan Haber: 30 Ocak – 03 Şubat tarihleri arasında İzmir Fuarı’nda kapılarını açan 19. AgroExpo Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı’nda gün boyu süren yayınları ve çeşitli eğlenceli etkinlikleriyle Webagron sizlerle!

  ULUSLARARASI TARIM, HAYVANCILIK VE TAVUKÇULUK FUARI KAPILARINI AÇTI

  Orion Fuarcılık Tanıtım Hizmetleri A.Ş., Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı’nın 19.’sunu düzenliyor. 100 ülkeden 500 firmanın katılım sağlayacağı ve ziyaretçi sayısının 300.000’e ulaşacağı düşünülen fuara katılacak sektörler arasında arıcılık, hayvancılık, sulama sistemleri, iş ve tarım makineleri, yedek parça gibi pek çok iş kolu bulunuyor.

  TARIMSAL ÜRETİME GÖNÜL VERENLERİN BULUŞMA NOKTASI WEBAGRON DA FUARDA YER ALIYOR

  Usta traktör şoförlerinin katılım sağladığı ve araçlarıyla penaltı atışları yaptığı “Usta şoförler sahaya” gibi çeşitli eğlenceli aktivitelerin yer aldığı etkinlik alanı, fuar boyunca ziyaretçilere eğlenceli dakikalar yaşatacak. Bu eğlenceli etkinliklerin yanı sıra, tarım sektörüne değer katan markaların temsilcilerinin yer aldığı gün boyu süren canlı yayınlar ise Webagron YouTube kanalından canlı olarak izlenebiliyor. Fuar süresince etkinlik alanı ziyaretçilere keyifli dakikalar sunarken, canlı yayınlar ise tarım sektörünün gündemine ve yeni gelişmelere ışık tutuyor.

  Son Yazılar

  spot_img

  Önerilen Yazılar

  ×
  ×