spot_img
Daha Fazla Gör
  slider
  mobil
  spot_img

  14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü, Agro TV ve WEBAGRON ile Kutlanır

  Geçtiğimiz yıl bir ilke imza attık ve Dünya Çiftçiler Günü’nü 5 gün boyunca
  toplamda 24 saatlik TV yayını ile tüm sektör paydaşlarıyla birlikte kutladık. Bu yıl da, ‘Dünya Çiftçiler Günü Agro TV ve WEBAGRON ile Kutlanır!’ diyerek çıtayı biraz daha yükseltiyoruz. 12-13-14 Mayıs 2022 tarihlerinde ikincisini gerçekleştireceğimiz Dünya Çiftçiler Günü Zirvesi; 12 ve 13 Mayıs tarihlerinde Agro TV stüdyolarında yapılacak canlı yayınlarla, 14 Mayıs tarihinde ise tüm günü kapsayan tekrar yayınlarla izleyicilerle buluşacak. Geçtiğimiz yıl 1 milyondan fazla gösterime ulaşan Dünya Çiftçiler Günü Zirvesi, bu yıl da Agro TV ekranından ve WEBAGRON Tarımsal İçerik Platformu web sitesinden canlı yayınlanırken, sosyal medya hesaplarından da eş zamanlı paylaşılıyor olacak.

  Agro TV ve WEBAGRON olarak, her türlü zorluğa rağmen üretmek için fedakarca çaba harcayan tüm çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutlarken; çiftçilik mesleğine ve sorunlarına dikkat çekmek ve bu konuda farkındalığı arttırmak amacıyla Dünya Çiftçiler Günü Zirvesi’nde tüm sektör paydaşları ile yeniden buluşuyoruz. 12-13 ve 14 Mayıs tarihlerinde gerçekleştireceğimiz Dünya Çiftçiler Günü Zirvesi’nde bir araya gelecek sektörün öncü ve uzman isimlerinin, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da tarımı A’dan Z’ye değerlendirecekleri zirvede;
  Tarım 4.0 / İklim Değişikliği ve Tarım
  Tarımsal Girişimcilik
  Tarımsal Üretimde Sürdürülebilirlik
  Yenilikçi Tarım Yaklaşımları Tarımda Markalaşma
  Tarımda Güncel Durum ve Öneriler
  gibi çeşitli konu başlıkları masaya yatırılıyor olacak.

  spot_img
  spot_img
  ciftciler zirvesi sponsorlar

  Zirveler Gelenekselleşiyor

  WEBAGRON Tarımsal İçerik Platformu olarak sektörün özel günlerine ve önemli konularına sahip çıkıyor; gelenekselleşen zirve organizasyonları ile gündem oluşturmaya devam ediyoruz. Ağırladığımız Tarım ve Orman Bakanlığı temsilcileri, üst düzey yöneticiler, alanında uzman akademisyenler ve önder çiftçiler ile tarım sektörünün buluşma noktası haline gelen zirve organizasyonlarımız ile sektörün sesi olmaya devam ediyor ve bununla gurur duyuyoruz.

  spot_img
  spot_img
  ×