Daha Fazla Gör

  Son Yazılar

  TORUNLARININ TEDAVİSİNİ KARŞILADIKLARI İNEKLER ÇALINDI

  Tarımdan Haber: Kars’ta torunlarının tedavisi için besledikleri inekleri çalınan yaşlı çift, ineklerinin bulunmasını bekliyor.

  YAŞLI ÇİFT ÇALINAN İNEKLERİNİN BULUNMASINI İSTİYOR

  Kars’ın Susuz ilçesinin Çığrıklı köyünde yaşayan ve geçimlerini çiftçilikle sağlayan Mehmet ve Reyhan Uztemur çifti, çalınan ineklerinin bulunması için yetkililere seslendi. İzmir Ege Üniversitesinde homojen hastalığı nedeniyle ayaklarından tedavi gören 6 yaşındaki torunları Cuma Uztemur’un sağlığına kavuşması için besledikleri ineklerinin bir an önce bulunması isteyen yaşlı çift, yetkililerden gelecek müjdeli haberi bekliyor.

  TORUNUMUN TEDAVİ GİDERLERİNİ KARŞILIYORDUM

  Beslediği ineklerle torununun tedavi giderlerini karşıladığını ifade eden Mehmet Uztemur: “Gece girmişler hayvanlarımı götürmüşler. Ben bu ineklerimle torunum rahatsız, İzmir’de 6 yıldır tedavi görüyor. Bu ineklerin sütünü, yağını, peynirini satıyorum, çocuğun tedavisi görülüyor. Bir an evvel hayvanlarımın bulunmasını istiyorum. Perişan oldum. Kim götürmüşse Allah rızası için getirsinler, perişan durumdayız.” dedi.

  BİZİM CANIMIZI YAKTILAR, BAŞKASININ CANINI YAKMASINLAR

  Bir inek satarak torununu doktora götürdüğünü belirten Reyhan Uztemur: “Bizim canımızı yaktılar. Başkalarının canını yakmasınlar.” diye feryat etti. Öte yandan, çalınan ineklerin bulunması için güvenlik güçlerinin çalışma başlattığı öğrenildi.

  Son Yazılar

  spot_img

  Önerilen Yazılar

  ×
  ×