Daha Fazla Gör

  Son Yazılar

  GROWMACH YARIN BAŞLIYOR

  Antalya Anfaş Fuar Merkezi’nde 10-14 Ekim tarihlerinde bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek Growmach, Traktör, Tarım Makineleri, Ekipmanları & Teknolojileri Fuarı, uluslararası tarım makinaları profesyonellerini bir araya getirmek için hazırlanıyor.

  Yarın kapılarını açacak olan fuar, hem iç pazardan hem de dünyanın farklı ülkelerinden sektör profesyonellerini ağırlayacak.

  TRAKTÖR, TARIM MAKİNELERİ, EKİPMANLARI VE TEKNOLOJİLERİ FUARI

  10 – 14 Ekim tarihlerinde Antalya Anfaş Fuar Merkezi’nde Informa tarafından düzenlenecek Growmach, Traktör, Tarım Makineleri, Ekipmanları & Teknolojileri Fuarı, sektör profesyonellerini buluşturacak. Fuara yerli ve yabancı çok sayıda firma, ziyaretçi ve basın mensubu katılacak.

  ENGİN ER: “YENİ SEKTÖREL BİR FUARA İMZA ATACAĞIZ”

  Uzun yıllardır fuarcılık alanında elde ettikleri deneyimlerle birlikte yeni bir sektörel fuara daha imza atmanın heyecanını taşıdıklarını belirten Fuar Direktörü Engin Er, ülkemizin tarım makineleri ve teknolojileri konusunda önemli bir potansiyele sahip olduğunu söyledi.

  ENGİN ER: “SEKTÖRÜ DESTEKLİYORUZ”

  Türkiye’nin geçtiğimiz yıl tarım makinelerinde 2 milyar dolar civarında bir ihracat rakamına ulaştığı bilgisini veren Er, bu yıl ilk defa düzenlenecek Growmach fuarıyla birlikte tarım makineleri sektörüne ivme kazandırmayı hedeflediklerini dile getirdi.

  Engin Er: “Growmach Fuarı’nı tanıtmak için Konya, Adana, Eskişehir ve Bursa’da düzenlediğimiz basın buluşmalarında Türkiye’nin tarım makineleri sektöründeki büyük potansiyelini ve bu potansiyeli ihracat, teknoloji ve inovasyonla taçlandıracak fuar ve organizasyonların önemini her fırsatta kamuoyuna anlatmaya gayret ettik. Sanayicilerimizin ve tüm üreticilerimizin Türkiye’nin tarım makineleri sektöründeki bu anlamlı ve çok değerli çabalarını Growmach olarak yürekten destekliyor ve bu büyük heyecana gururla ortak olmak istiyoruz” dedi.

  DOĞAN BAŞARAN: “TÜRKİYE STRATEJİK KONUMDA”

  Uluslararası piyasaların en temel gündemlerinden birisinin gıda güvenliği olduğunu belirten Growmach Stratejik İş Ortağı AGRO TV Türkiye ve Azerbaycan Ceo’su Doğan Başaran, Türkiye’nin gıda üretiminde stratejik konumda olduğuna dikkat çekti.

  20 FARKLI ÜLKEDEN TARIM YAZARI GELECEK

  Fuarın ilk günü VIP ve Ulusal ve Uluslararası basın günü ilan edildi. 20 farklı ülkeden gelecek Uluslararası Tarım Yazarları Derneği’ne – IFAJ- üye olan tarım yazarları ile birçok ülkeden gelecek yabancı tarım gazetecilerini de ağırlanacak. Bu kişiler 3 gün boyunca fuarı ziyaret edip röportaj yapacaklar ve Antalya’daki üretim alanlarını gezecekler.

  Son Yazılar

  spot_img

  Önerilen Yazılar

  ×
  ×